Ми раді Вас вітати на офіційному сайті Краматорської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 33

Наша школа – це сучасний навчальний заклад, в якому створено оптимальні умови для навчання, розвитку дітей.

Колектив вчителів – це люди високого рівня професіоналізму, які працюють для того, щоб школа стала тим закладом, де почесно й престижно працювати, де кожен учитель може підвищити педагогічну майстерність і досягти професійних успіхів.

Обраний нами шлях забезпечення особистісно орієнтованої освіти ґрунтується на принципах науковості, гуманізації, послідовності і доцільності.

Свої зусилля ми спрямовуємо на забезпечення гармонійно розвиненої особистості шляхом створення оптимальних умов для навчання та виховання майбутніх громадян України.

Ми не зупиняємось на досягнутому і знаходимось в постійному пошуку.

Вакцинація!!!
УВАГА!!! Вакцинація!!!