Виховна робота

Керуючись Законом України «Про загальну середню освіту», Програмою «Основні орієнтири виховання учнів 1-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів України » та Програмами в галузі освіти, де визначені завдання загальної середньої освіти, школа головну увагу у виховній роботі акцентує на виховання громадянина – патріота своєї Батьківщини, готового до подальшої освіти і трудової діяльності;  формуванні творчої особистості учня; вихованні поваги до національних цінностей нашого народу; вироблення навичок здорового способу життя.

Проблема виховної роботи, над якою працює педагогічний колектив школи: «Створити цілісну модель виховної системи на основі національних та загальнолюдських цінностей; сформувати морально-духовну життєво-компетентну особистість, яка успішно самореалізується в соціумі як громадянин, сім'янин, професіонал» .