Схема самоврядування

Вищим органом нашого учнівського самоврядування  є конференція , на якій обирається лідер учнівського самоврядування (президент школи) та кабінет міністрів . На конференції також вирішуються найбільш важливі  питання шкільного життя , напрямки діяльності кабінету міністрів . Конференція в нас проводиться двічі на рік :
1-а – Установча конференція лідерів учнівського самоврядування      на початку навчального року ;
2-а – Підсумкова конференція лідерів учнівського самоврядування в кінці навчального року .
На посаду лідера учнівського самоврядування має право балотуватись людина ерудована , відповідальна , самостійна у виявленні своїх думок , толерантна , цілеспрямована , культурна з високими організаторськими здібностями .
Обраний лідер учнівського самоврядування має право змінити кабінет міністрів , але тільки шляхом перевиборів на позачерговій конференції лідерів учнівського самоврядування , але своїх замісників він обирає самостійно.